Segway

Polecamy wynajem: indywidualny, grupowy, na imprezy, eventy, akcje promocyjne, reklamowe i inne …

Pragnąc dostarczyć Państwu moc wrażeń otworzyliśmy wypożyczalnię pojazdów elektrycznych typu Segway, które świetnie nadają się do uatrakcyjnienia różnego rodzaju imprez, zarówno plenerowych jak i w pomieszczeniach zamkniętych, a także do wynajmu osobom indywidualnym i grupom zorganizowanym, chcącym mile i aktywnie spędzić wolny czas.

Dzięki zaawansowanej technologii którą posiadają, jazda nimi jest bardzo prosta i intuicyjna, a polega ona na balansie ciałem w kierunku w którym chcemy aby nasz pojazd pojechał.

Na imprezach tworzymy bezpieczny tor do jazdy, na którym po przeszkoleniu, pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów, jeżdżą uczestnicy imprezy.

Pojazdy te świetnie przyciągają wzrok jako reklama mobilna, na której poruszać się mogą np. hostessy w firmowych strojach, wręczające różnego typu gadżety reklamowe, ulotki, itp.

Istnieje także możliwość zorganizowania przejażdżki po okolicznych terenach leśnych, a także deptakach, chodnikach i ścieżkach rowerowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę, oraz ciekawe spędzenie wolnego czasu i świetną zabawę z udziałem naszych pojazdów, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Segway

Cennik

WYNAJEM POJAZDU ELEKTRYCZNEGO TYPU SEGWAY:

Wynajem Indywidualny:

Dzień: 200zł. (trzeci i każdy kolejny dzień 100zł.)

Wynajem długoterminowy (wycena indywidualna)

Istnieje możliwość dowozu i odbioru wynajętych pojazdów (wycena indywidualna)

Wynajem na Eventy:

Wynajem na Imprezy wraz z kompleksową obsługą (wycena indywidualna)

Kontakt

ADAREX

ul. Krokusowa 5

18-106 Niewodnica Korycka k./Białegostoku

telefon: 604 350 993

e-mail: biuro@adarex.info

Spotkania umawiamy telefonicznie